Milan-modely.wz.cz

Obsah

Setkání modelářů 2009

V sobotu 4. dubna 2009 se ve Sport hotelu v Dlouhé Vsi u Rychnova nad Kněžnou konalo Setkání modelářů. Sešli se tu příznivci leteckého modelářství a jako hosté byli přizváni automodeláři z Rychnovska.

Klikni Klikni

Modeláři se nejprve představili v sále hotelu, kde v dopoledních hodinách probíhalo volné létání s mikrovrtulníky a volné jízdy RC autíček v měřítku 1:10. Od 14 hodin pak byly na programu ukázky RC modelů.

Klikni Klikni

Nejprve na sále, kde jako lahůdkou bylo vystoupení našeho najlepšího 3D RC pilota vrtulníku v kategorii do 18 let Pavla Kefurta z Prahy. Jeho 3D létání na hudbu diváci odměnili bouřlivým potleskem.

Klikni Klikni

Venku na louce vedle Sporthotelu se pak představili automodeláři z Rychnova s buginami na spalovací motor v měřítku 1:6 a to Dušan Watter a Jaroslav Ochoc z Rychnova n.Kn. Poté je následovali vrtulníkoví modeláři - Jiří Bartolšic z České Třebové, Martin Bednář ze Dvora Králové a Pavel Kefurt z Prahy.

Klikni Klikni

Po skončení letových ukázek probíhala opět na sále soutěž zručnosti v létáni s mikrovrtulníky.
Patří se, abychom zveřejnili výsledky tohoto klání:
Na 1. místě skončil Michal Syrový z Kostelce nad Orlicí, na 2. místě Monika Bednářová ze Dvora Králové a na 3. místě Petr Michálek z Vamberka.
Potěšením byla i přítomnost děvčat pilotek vrtulníčků, která se rozrostla a kromě Moniky Bednářové se soutěže zůčastnila i Zdeňka Sršňová a Zuzka Michálková.

Celkem se akce zúčastnila asi stovka lidí. Partnerem akce byla místní firma RC Modely Bzuk, která také věnovala ceny pro vítěze soutěže.

Klikni Klikni Klikni Klikni

Spodek

© 2007 -  holhas design